.

.

Матрицата,26cm Божиќ Снегулка DIY Занает Дели Stencils Ѕидното Сликарство Scrapbooking Печат Втиснување Албум Картичка Образец Стил 5

Матрицата,26cm Божиќ Снегулка DIY Занает Дели Stencils Ѕидното Сликарство Scrapbooking Печат Втиснување Албум

DEN 386.40
Количината на стоката

Дома, на училиште, градинка, дневна нега на јава Можете да ги користите овие stencils сликарство вашите ѕидови, вашиот windows, вашиот плакари, вашата забелешка книги, вашиот чаши, вашиот фото рамка и така натаму; Можете да ги наслика овие слатки модели со себе во зависност од вашите услуги и работи со овие убави слики ќе биде повеќе око-catching Usage : Матрицата за ѕид, сликарство, scrapbooking, бели печива итн.

R

Слични производи