.

.

MatureGirl Деца Камера за Деца Години Момчиња и Девојки Роденден на Божиќ Подароци 2.4-инчен Selfie Камера Печатење 1200 mAh HD IPS Екран Дигитална Играчка Печатење на Камерата (Ро

MatureGirl Деца Камера за Деца Години Момчиња и Девојки Роденден на Божиќ Подароци 2.4-инчен Selfie Камера Печатење

DEN 1449.60
Количината на стоката

180°ротирачки камера,20 милиони пиксели, предните и задните двојна фотографија и видео-снимка,екран во боја 2.4-инчен 1080 P high-definition видео ефект,4 K слика резолуција.Инстант печатење (слики во една секунда),погодно копчето за фото/печати на владата,се префрлат во секое време,само да се земе фото без печатење или да преземе фото печатење функција.Трошоците за печатење на хартија е на ниско ниво,список на десет метри долг,една ролна од 100 фотографии можат да се отпечатат,на фотографиите може да бидат обоени графити DIY.Вграден-во 1200 m Ah литиум батерија,може да се земе 2000 слики континуирано,снимање 2 часа,печати 100 листови на фото хартија.Поддршка на исправка од близу и далеку фокусна должина,резолуција и печатење на густината на време застаруваат фотографирањето,јамка снимање и аудио снимање.Максимална проширување меморија : 32 GThe трошоците за печатење на хартија е на ниско ниво,список на десет метри долг,една ролна од 100 фотографии можат да се отпечатат,на фотографиите може да бидат обоени графити DIY.180°ротирачки камера,20 милиони пиксели, предните и задните двојна фотографија и видео-снимка,екран во боја 2.4-инчен 1080 P high-definition видео ефект,4 K слика резолуција.Производ големина : 129x103x58mm1×camera Support систем : WINDOWS XP/7/8 Music формат : MP3 / WMA / FLAC / APEVideo резолуција : 1920x1080px Instant печатење (слики во една секунда),погодно копчето за фото/печати на владата,се префрлат во секое време,само да се земе фото без печатење или да преземе фото печатење функција.Фото резолуција : 4032x2880px Built-во 16 јазици,39 голема глава налепници.Снимањето спецификација : MP3/ WAVTransmission интерфејс : МИКРО / 5 PIN/ USB2 .0 Signal на бучава сооднос : ≥ 80ab Battery спецификации : 7.4 v/1200mah Display : 2.4-инчен колор screen Support исправка од близу и далеку фокусна должина,резолуција и печатење на густината на време застаруваат фотографирањето,јамка снимање и аудио снимање.фотографска хартија : 57x30mm glossy Working температура : -5℃to40℃време на Полнење : 2-3 hours Built-во 1200 m Ah литиум батерија,може да се земе 2000 слики континуирано,снимање 2 часа,печати 100 листови на фото хартија.

R

Слични производи