.

.

WUIMA Ѕид Телефон Носителот Лепило Мобилен Телефон Полнење на Платите на Носителите на Далечинскиот Управувач Кревет Страна ShelfMultipurpose Складирање Стојат(Сина)

WUIMA Ѕид Телефон Носителот Лепило Мобилен Телефон Полнење на Платите на Носителите на Далечинскиот Управувач

DEN 137.52
Количината на стоката

Мултифункционален-назад чување на полицата може да се одржи на мобилен телефон, полнач или приклучокот и други deng.Широко се користи - инсталиран на секој прозорец, огледало или стакло-like површина.Исто така, може да биде инсталиран во тоалет тоалет и туш. ?Безусловна 100% Гаранција, овие стоки се гарантира за живот!Но, ако вие?повторно не се задоволни од која било причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.Не tools - самолепливи, нема дупки .Никогаш не остава остатоци и не е водоотпорен!. 1 пакет / Боја : Како на Сл. / Производ Димензии : 12*7cm/4.72*2.75 инчи.

R

Слични производи