.

.

МИНИ Светилка 8-пакет во 4 бои Влијание Рачни Факел Избрани Бои се Користи За Ураганот Материјали, Кампување, Планинарење, Итен случај, Риболов,Operater Со 2 x AAA(НЕ се ВКЛУ

МИНИ Светилка 8-пакет во 4 бои Влијание Рачни Факел Избрани Бои се Користи За Ураганот Материјали, Кампување,

DEN 407.76
Количината на стоката

Фокус Зрак Спектар-.Широк простор на видливост за речиси секоја ситуација.Лесно да се најде на вашиот пат одење во темно или читањето на вашата книга во текот на ноќта.Едноставно им помогнам на копчето работењето ги прави лесни ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.АТРАКТИВНИ, ОТПОРНОСТ И БЕЗБЕДНА Тешко пластична тело дизајн во (4) ЗАБАВА бои(Розова, Црвена, Зелена, Сина).На лизга-доказ случај дизајн и lanyard помогне да се заштитат од unnessarily капки но трајни тело го заштитува производот, во случај на пад.ЛЕСЕН И COMAPCT.Мали и џеб-friendly за on-the-go активности.Одлично за одење на кучето, кампување, планинарење, риболов, и многу повеќе!.ЛЕСЕН, БЕЗБЕДЕН И ИЗДРЖЛИВИ - Во Ever Brite безбедност и сигурност се нашите врвни приоритети.Нашите минијатурни ЛЕД факели се изградени со не се лизга контрола и да дојде со lanyard така вие можете безбедно да се носат светлина.Алуминиум тело изградба е влијание-доказ и е изграден со издржливост и долговечност во умот и ја прави нашата светла исклучително лесен за носење.МИНИ РЕФЛЕКТОРИ - не се само добивање на една, две или дури три мини рефлектори, се добива неверојатен 4 кои доаѓаат во 4 различни бои.црвена, сина, зелена, розова.Она што е во кутијата? 8 x Мини кампување светилка 1 x прирачник за Корисникот Нешто што треба да знаете за преносни кампување фенер.На водоотпорен одделение е IPX5. Затоа, тоа не може да биде под вода.Ако не го користите виси светлина за долго време, ве молиме да ја наполните повторно во целост и да ги однесе секој месец.Ве молиме да се грижи за нив и тие со работа подолго со вас~ Ние се стремиме да се обезбедат подобри услуги на клиентите.

R

Слични производи