.

.

Гориво Илјадагодишната Тенок Ранец со Количка Ракав, 16.5 Високи, Унисекс - Црна

Гориво Илјадагодишната Тенок Ранец со Количка Ракав, 16.5 Високи, Унисекс - Црна

DEN 599.76
Количината на стоката

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Пространа преголеми главниот поштенски оддел со внатрешната страна поместена технолошки оддел (одговара на повеќето 15" тенок лап-топ компјутери/таблети/технолошки уреди).Вертикална пространа пред џеб со тешки метали zippered џеб за погодност и внатрешната организација, со повеќе џебови и пенкало на сопствениците.Засилен дното кожа како дизајн; Ергономски поместена мрежа дише назад; Прилагодливи поместена рамо ремени.Издржливи полиестер изградба; Количка Ракав; Врвот завиткани кожа како рачка за дополнителна удобност; Лесно планирам патентите со кожа како патент.ДДВ $49.99; Ограничени Доживотна Гаранција; Димензии : 16.5 од 11.5 од 4 Инчи.Се сретне ранец подготвени да ви помогнат за било авантура.На Гориво Илјадагодишната Тенок Ранец со Количка Ракав нуди дискретен изглед, што ќе ви овозможи за транспорт на вашиот лаптоп и други скапоцености сигурно и безбедно секаде каде што може да оди.Внатрешните и надворешните џебови овозможува максимална прилагодување и организација на сите лични предмети да ви помогне да бидете спремни за секоја ситуација.Овој класичен и безвременски естетски одговара секој поглед, од ден во ноќ, а пренесува и вие и вашиот опрема таму и во стилот.Гориво е горд на понудата на Ограничен Доживотна Гаранција на сите наши производи.Ние сме секогаш среќни да ви помогнат.

R

Слични производи