.

.

Англиски НАС Големи Букви Сива Тастатура Налепници

Англиски НАС Големи Букви Сива Тастатура Налепници

DEN 200.64
Количината на стоката

ГОЛЕМИ БУКВИ НА ТАСТАТУРАТА НАЛЕПНИЦИ АНГЛИСКИ НАС.ГРЕЈ ПОЗАДИНА ЦРНИ БУКВИ.Задебелени букви на тастатурата налепници на големи букви.Англиски НАС големи букви печати.Одличен за слабовидните.Hight квалитетот на тастатурата налепница!.Идеални за младите деца, постари лица со посебни потреби, високо користете тастатура.ГОЛЕМИ БУКВИ НА ТАСТАТУРАТА НАЛЕПНИЦИ АНГЛИСКИ НАС.СИВА ПОЗАДИНА ЦРНИ БУКВИ.Налепници се ламинат и направени со печатни метод на високо-квалитетни Мат Винил.Произведено во САД.ГОЛЕМИ БУКВИ на Тастатурата Налепници се идеален за било која возрасна група.За луѓе кои имаат тешко време гледајќи стандардна тастатура ликови.ГОЛЕМИ БУКВИ на Тастатурата Налепници се наменети да се користат од страна на децата и нивните родители за да научат повеќе и побрзо.Лесно да се види дури и во сиромашните осветлување .Вие сте на вистинското место ако ви треба hight квалитетот на тастатурата налепници.Големина на мали налепница е 11 х 13 милиметри.

R

Слични производи