.

.

Swix Унисекс Зима Плетени Ски Стандард Blizzard Beanie Шапка, Еден Големина

Swix Унисекс Зима Плетени Ски Стандард Blizzard Beanie Шапка, Еден Големина

DEN 1392.00
Количината на стоката

100 % Други.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.МЕКА АКРИЛИК - Направени од мека топло и светло 100% акрил, оваа атмосфера поврзана Swix Blizzard beanie е совршен topper за снежните зимски ден.ТОПЛО - По изолациони за целото тело, Blizzard beanie работи со одржување на топлина во местото каде што тоа се брои во главата.Го носат овој beanie, и сте сигурни да остане топло во текот на целиот ден.УНИСЕКС СТИЛ - Класичен основниот стил, одлична за мажите и жените.Одличен избор за вашата дневна носат или подарок за вашите пријатели и семејството.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - Blizzard Beanie е двоен слој, укината beanie, релативно густа, искрено, но некогаш толку мек и удобен.Swix "штит" туринг лого за правото ретро изглед.ИЗГРАДБА ДА ТРАЕ - Swix користи само највисок квалитет на материјали, па овој Swix долготрајни beanie ќе се задржи топло за сезони за да се дојде.Во лицето на Blizzard на погодно име Blizzard производи ќе дојде во рака, одржување сте заштитени топло и удобно, во стил.Класичен крос-кантри туринг производи.Ретро елементи додаде но јасно да се направи современа и разновиден.Blizzard Beanie е двоен слој, укината beanie, релативно густа, искрено, но некогаш толку мек и удобен.Swix "штит" туринг лого за правото ретро изглед.Карактеристики : - Тежина (g) : 100 Материјали : - 100% Акрил.

R

Слични производи