.

.

Направени од италијански на Хартија - 3D Пеперутка Ѕид Оркестарот Налепници за Дневна Соба, Канцеларија, Спална соба - Отстранлив Уметност Декорација Налепница Сет ?

Направени од италијански на Хартија - 3D Пеперутка Ѕид Оркестарот Налепници за Дневна Соба, Канцеларија, Спална

DEN 165.36
Количината на стоката

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Ние дизајн на 3 D Пеперутка Ѕид Налепници направени од премиум италијански хартија.Сјај и металик трепет се направи вашиот дом изгледа шик и стилски.Нашите сет вклучува 4 големини на Пеперутки, па можете да се создаде различни комбинации.ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ УКРАСИ : Нашиот Ѕид Пеперутки доаѓаат со двострано лента квадрати кои се забавно да се користи и лесен-за-отстранете откако без да остават остатоци.Ние обезбедуваме трајни, анти-прашина, отстранлив, притисок отпорни decals за вашата удобност и задоволство.Покрај тоа, нашите 3 D Пеперутка Оркестарот е различен од другите пеперутка decals како нашите налепници се лесни, еколошки и долготрајни.СОВРШЕН ПОДАРОК : Пеперутка Украси направи одличен подарок за било кој празник или повод.Како умен прилог на вашата партија, користете Пеперутка Налепници за да ги красат било тема на партијата - свадба, бебе туш, или роденден.Нашите пеперутки може да го направи животот посветла и повеќе да се незаборавни.ШИРОКА ПРИМЕНА : Нашата 3d Пеперутка Ѕид Decals се погодни за мазни површини : ѕидови, врати, мебел, огледала, тавани, или windows.Додадете нешто ново и инспиративно за вашата дневна соба, спална соба, детска соба, кујна, или канцеларија.Со нашите decals може да се направи една стара место се чувствуваат нови - не треба да се купи нов мебел или редизајнирање на вашиот дом.НЕВЕРОЈАТНИ ЗА ДИЗАЈН И КРЕАТИВНОСТ : За ваша погодност, ние сме дадени примери на различни пеперутка комбинации.Или можете да бидете креативни и направете ја вашата сопствена дизајни - ние ќе бидеме среќни да се види како вашата имагинација работи!Тоа е одличен начин да го поминат слободното време и да се изразат својата индивидуалност.Непобедлива quality Unlike инфериорниот ѕид налепници за спални соби, нашата премиум 3 D ѕид налепници се направена од највисока оценка италијански хартија.Ние истражуван заеднички приговори за други пеперутка ѕид decals и внимателно стокмено некои од најдобрите пеперутка оркестарот на пазарот.Со прецизната изработка и остар жилет дизајн, нашиот 3 D пеперутка налепници се за вториот нема.Подготвен да се користи директно од box We сум помислил на сè.Тука е она што е вклучена во нашите пеперутка ѕид оркестарот за полнење : Мали пеперутки : ние сме вклучени 48 мали хартија butterflies Medium пеперутки : овој комплет вклучува 48 медиум пеперутка cutouts Large пеперутки : ние сме, исто така, вклучени 48 големи 3 D пеперутка налепници за walls Jumbo пеперутки : 48 крупните хартија пеперутка cutouts се исто така included Adhesive влошки : ние сме, исто така, вклучени 192 кора и се држи pads Get креативни или нека help Design вашиот сопствен 3 D ѕид уметност во моделот што ви се допаѓа, или да ни помогне.Ние сме вклучени некои изгледот предлози со нашите пеперутка ѕид уметност да ви помогне да се направи најмногу влијание со декоративни пеперутки.Премиум италијански paper Our ѕид пеперутки се направени од најдобрите одделение италијански хартија.Не cheapen вашиот дом оркестарот со пластика, подигнете вашите ентериери со софистициран и елегантен хартија пеперутки.Лесно да се clean One од најдобрите работи за нашите пеперутка decals е дека тие се лесно да се чисти.Едноставно отстрани било изградено нечистотија на вашиот лажен пеперутки со светлина бришење прашина бришење прашина.Силно лепило ќе осигура дека вашите пеперутка ѕидни декорации остануваат цврсто во место.Производителот guarantee If вие не сакате вашите момчиња и девојки ѕид decals, едноставно да го вратите вашиот пеперутка декорација на ѕидови и ние ќе рефундирање на дека.Нема гужва, нема трикови, нема ситни; само неверојатна услуга на клиентите.

R

Слични производи