.

.

Labnet D0462 Надворешна Температурна Сонда, 5° - 200°C, Макс Temp 250°C

Labnet D0462 Надворешна Температурна Сонда, 5° - 200°C, Макс Temp 250°C

DEN 3750.24
Количината на стоката

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја на Потекло : сад.Пакет Тежина : 12.0 lbs.Лабораторија нето D0462 Надворешна Температурна Сонда, 5° - 200°C, Макс Temp 250°C. Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Лабораторија нето.

R

Слични производи