.

.

Двојно Слоеви Вила, Мали Животни Замокот Спиење Куќа Практични Мали Миленичиња Куќа Не-Токсични за Спиење Здрав за Мали Миленичиња

Двојно Слоеви Вила, Мали Животни Замокот Спиење Куќа Практични Мали Миленичиња Куќа Не-Токсични за Спиење Здрав

DEN 338.40
Количината на стоката

СИМПАТИЧНА СТИЛ : Мали Животни Куќа Кревет Пештерата е симпатична и удобен,прекрасна симулација вила модел со двојно слоеви и неколку дупки, домашни миленици може да дојде и да се оди слободно.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Спиење Куќа е не-токсични и не луто мирис,хрчак дробење на забите, исто така, нема да имаат проблем.ВИСОК QUALIYT : Мали Миленичиња Куќа е направена од enviromental protection одбор, анти-стареењето,здрав и практични.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Собранието Играчка Гнездо е лесно да се чисти, вода-доказ,мазна површина, може да биде директно и целосно да се исчистат. 100% СОСЕМА НОВ : Двојно Слоеви Вила е 100% сосема нов и висок квалитет.Опис : Ова е мулти-боја на мали спиење гнездо за домашни миленици.Направени од enviromental protection одбор, здрав, практично, не-токсични и не луто мирис.Сите делови се рунда мазна, тие можат да бидат целосно да се исчистат.Симпатична симулација вила шема, со двоен слоеви и неколку дупки, обезбедува удобен и погодно место за домашни миленици.Карактеристики : Направен од enviromental protection одбор, анти-стареењето,здрав и практични.Не-токсични и не луто мирис,хрчак дробење на забите, исто така, нема да имаат проблем.Лабава спакувани дизајн, уживаат во забавата на монтажа на производи .Лесен за чистење : вода-доказ,мазна површина, може да биде директно и целосно да се исчистат.Симпатична и удобен : прекрасна симулација вила модел со двојно слоеви и неколку дупки, домашни миленици може да дојде и да се оди слободно.Спецификација : Состојба : бренд-нови Материјали : Дрво Бои : Како pictures Suitable тип : Hamster Size : (Завршува)17 x 15 x 15.5 cm / 6.69 x 5.91 x 6.10 инчен(Прибл.)Пакет се Вклучени : 1 x Дрвени милениче гнездо.(Ослободен спакувани)1 x Screwdriver1 x Неколку screws1 x Корисникот manual Notice : ве Молиме ставете го во сува, чиста и таквите места.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

R

Слични производи