.

.

Wuuycoky 0.8 Внатрешен Дијаметар D Прстени Токи Д-прстен Не-заварени За Webbing Здрав Боја Факултативна

Wuuycoky 0.8 Внатрешен Дијаметар D Прстени Токи Д-прстен Не-заварени За Webbing Здрав Боја Факултативна

DEN 107.76
Количината на стоката

Тока затворање.Внатрешен дијаметар : 0.8"(20mm);Внатрешна висина : 0.5"(13mm);Жица со дијаметар : 3мм.Оваа D прстен тока површината боја се електрични позлата.Ве молиме погледнете го овој токи димензиите на сликата.Забелешка : Тоа не е заварени,тоа не може да се отвори освен ако отворете го со алатки.Се користи за : кожа или ткаенина рака или webbing и така натаму.Популарната за Употреба во Paracord Куче Јаки и Harnesses.Материјал : метал.Оваа D прстен токи одговара за webbing,и исто така, може да се користат во различни апликации,спортска опрема,пет производи и така натаму.

R

Слични производи