.

.

Генијалност Бутик Колекција Лулка Седиште - Бела Теди

Генијалност Бутик Колекција Лулка Седиште - Бела Теди

DEN 1919.76
Количината на стоката

Премиум, кадифен ткаенини опкружувачки бебе во мекост.Современиот дизајнер изгледа дека ќе ви се допаднат имајќи ја во својот дом ; Батерија Тип - C. Заштита - Седиште подлога е машина перат и рамка, играчка бар, и играчки - Ги чистат со влажна крпа и благ сапун.Entertains бебе со смирувачки вибрации, музика, и природата звуци со контрола на јачина на звук.Симпатична карактер главата остатокот е обвиен во кадифен ткаенина и поддржува помали бебиња, но ги отстранува како бебето расте.Уникатен recline options - три многу различни recline позиции обезбеди повеќе опции за бебето удобност.Ова е како елегантен и модерен како бебе седиште добива.Оваа современа рокер има еден-на-еден вид recline опција со три многу различни позиции за да се задржи бебето што е можно поудобно.Ова седиште карпите, но исто така се конвертира во стационарен седиште со смирувачки вибрации, природата звуци и музика, а потоа играчки отстрани така станува корисна лулка седиште на вашето дете ќе љубов.Можеби најдобриот дел од оваа неверојатна бебе седиште е тоа е одлично изгледа и премиум, елитниот ткаенини.Неверојатно мека ткаенини поглезите бебе во луксузен мекост со дополнително да се зајакне и карактер главата остатокот кои нудат дополнителна поддршка за помали бебиња и може да се отстрани како бебето расте.Дури и безбедност подигнат е обвиен во мека, fleecy ткаенини за да се заштити бебето е чувствителна кожа.Оваа модерна платформа е наменета да се свитка скоро целосно рамен, така складирање и транспорт се лесно.Ќе ви се допаднат како тоа изгледа во вашиот дом и бебе ќе љубов се стуткав во мекост.

R

Слични производи