.

.

Kipp 06220-41216X35 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, М12 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 63 мм Дијаметар, 35 мм Завртка Должина, 40 mm Висина, Сообраќај Црвена Капа Боја (

Kipp 06220-41216X35 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, М12 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 63 мм Дијаметар,

DEN 1103.04
Количината на стоката

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Земја на потекло : Германија.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

R

Слични производи