.

.

Мојата 1 Денот на Таткото Новородено Бебе Девојка Облека Младата Romper Onsies Кавга Кратко Sleeve Bodysuit Млади Девојки Облека

Мојата 1 Денот на Таткото Новородено Бебе Девојка Облека Младата Romper Onsies Кавга Кратко Sleeve Bodysuit

DEN 146.64
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Материјал-Памучна ткаенина за бебе девојки облека.Мека и дише и вашето бебе ќе се чувствува удобно.Симпатична Дете Бебе Девојка Облека-Нашата летна облека romper е подобро од другите, Бидејќи ние користиме високо квалитетни ткаенина,краток ракав bodysuit се посебно направени за бебиња,износени слоевит рамо, snap дизајн.Уникатни Дизајни-Snap до onesies за полесно пелена промени, деликатна и стилски модел и "Татко е Мала Принцеза" зборови дизајни, ова бебе девојка romper ќе донесе вашиот малку еден среќата и таа ќе се добие голем број на пофалби и нема да сакате да го исклучите.Големина Options-бебе облека девојка 0-3months, бебе девојка облека 3-6 месеци, бебе девојка облека 6-9 месеци, 9 12 месеци девојки облека.Пакет-1* бебе девојка bodysuit,тоа може рака мие или машина.Description Style : Casual Color : Pink Pattern Тип : Писмо/ Crown Neckline : Круг Neck Top Тип : Romper Sleeve Должина : Краток Sleeve Sleeve Тип : Редовни Sleeve Season : Пролет/Summer Material : Памук Blends Fabric : Stretch Sheer : No Fit Тип : Редовни Одговара .

R

Слични производи