.

.

Gelish Впие Исклучување Гел лакСамо Туту Многу - 15 mL | .5 fl мл - 1110277

Gelish Впие Исклучување Гел лакСамо Туту Многу - 15 mL | .5 fl мл - 1110277

DEN 405.60
Количината на стоката

Gelish Впие Исклучување Гел лак "Само Туту Многу" - 15 m L .5 fl мл - 1110277 Злато Shimmer Gelish Гел-лак, се Однесува како laquer и лекови во LED светилка во 30-Секунди, и 2-Минути во традиционален УВ ламба.Gelish останува на нокти за 3-Недели без chipping или пилинг, и soaks целосно исклучување на само 10-на минути.НОВАТА ФОРМУЛА : Подобар производ проток за совршен финиш, во секое време.НОВА КАПА : Ергономски дизајниран капа се вклопува удобно во рака за време на вирус бесплатна услуга.НОВА ЧЕТКА : Ласерски-намалување на domed наежвам четка дава на менаџирање апликација сепак, и обезбедува подобра контрола во близина на cuticle.Зголемен наежвам-смета исклучиво салон тестирани за да ги собереш на идеална количина на производот, обезбедува целосна покриеност и редеа-бесплатна апликација.НОВО ШИШЕ : се Совпаѓа со Морган Тејлор шише да се создаде вистинско семејство.БОЈА БЕНД & ДОТ : Омраза потрага по совршена боја во вашите фиоки?Голем бенд и боја точка овозможи лесна идентификација на добра сенка.

R

Слични производи