.

.

Удобен Устата Маска со Заменливи Pm2.5 Активиран Јаглерод Маска за Метро Лов, Секојдневна Употреба Перат Обновливи Против Загадувањето Прашина Маска, Мода Лама Ками?

Удобен Устата Маска со Заменливи Pm2.5 Активиран Јаглерод Маска за Метро Лов, Секојдневна Употреба Перат Обновливи

DEN 424.80
Количината на стоката

Нашата уста ракави изработена од 100% полиестер влакна со 2 парчиња од 5-слој заштитна активниот јаглен филтер, М-во облик на нос клип.Устата штит со лабава дизајн носи олеснување.Нашите дише маски може да биде цврсто прикачен и удобно маска на лицето, носот и устата.Нашите маски со сопствени стилски и уметнички модели, покажуваат вашиот домот или смешни карактер на другите и да се направи да се издвоите од преполн.Устата покривање е погодна за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба.Исто така, претставува совршен за вашето семејство или пријатели, за да го изразат својата загриженост за нив.Ние настојуваме 100% задоволството на клиентите услуга и искуство, ве молиме контактирајте не за било каков проблем, решение ќе се добие во рок од 24 часа.Нашите прашина-доказ устата shield се погодни за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба.Модерен маска дизајн, ве заштити додека прави да изгледа многу елегантна и убава.Стилски и погоден за давање на подарок!Јас мислам дека вие не ќе го пропушти тоа.

R

Слични производи