.

.

SSMDYLYM Тапа Прочистувач на Вода - Вода Тапа Филтер Систем, Составен Фалсификување на Храна Одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вода од чешма Прочистувач Вода од чешм?

SSMDYLYM Тапа Прочистувач на Вода - Вода Тапа Филтер Систем, Составен Фалсификување на Храна Одделение 304 од

DEN 2238.48
Количината на стоката

★Направи на највисок квалитет на материјали, долг животен век, трајни, рѓа-доказ нерѓосувачки челик е поздрава и повеќе еколошки. ★Целосно опремени додатоци, вклучувајќи универзална спојки, внатрешни и надворешни адаптери, се компатибилни со широк спектар на чешми, што ќе ви овозможи да се инсталира во минути. ★Филтерот елемент е перат и заменливи, не само економски, но, исто така, хигиенски. ★На руда filter го подобрува својот филтрација капацитет во споредба со конвенционалните керамички или сунѓер касети. ★Изградена-во други природни минерали, вклучувајќи турмалин, алкална активира топката, итн.Производ големина се мери со рака.Ако постои мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Применливи вода притисок : 0.1-0.4 mpa Installation метод : терминал вода purification Function : Индиректна beverage Gross тежина : 0.818 kg Clean проток на вода : 6 l / min Built-во други природни минерали, вклучувајќи турмалин, алкална активира топката, итн.

R

Слични производи