.

.

WOCACHI Деца Носат Ушите Надолу Puffer Јакна, Момчиња, Девојки Зимско Палто Светлина Јакни Патент Windproof Маскирани Outwear

WOCACHI Деца Носат Ушите Надолу Puffer Јакна, Момчиња, Девојки Зимско Палто Светлина Јакни Патент Windproof

DEN 88.80
Количината на стоката

Памук Смеса.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само. ✤Материјал : Памук Смеса.Одговара удобно, дише и пријатна за деца бебешка кожа.Безопасни ткаенина.Тоа е најдобра зимска облека за вашите деца. ✤Одговара Возраст : Прилагодени за деца девојчиња момчиња кои во 0-6 / 6-12 / 12-18 / 18-24 Месеци, 2-3 / 3-4 Години.Се чувствуваат удобно и топло во студ денови и ноќи. ✤Најнов Дизајн : Мечка Уши, Надолу Puffer Јакна, Светлина Грб, Патент, Солидна Боја Цртани букви, со Деца Бебе Зима Puffer Јакна со Аспиратор. ✤Мулти Избор : Повеќе видови на стилови, различни бои.Можете да изберете координира повеќето задоволување на моделот и бои за вашите деца.Овие Деца Бебе Лесни Puffer Грб ќе им овозможува на вашите деца да се носат удобно и активни слободно. ✤Стил : Одговара за Деца Бебе Девојки и Момчиња, и одлична за отворено, чисто, дневна, ски, скејт, спиење, birthday (роденден), бебе туш, homewear, партија, се маскира или фотографија.На уникатен дизајн ја прави вашите деца се издвојува за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Сува чиста или рака мие.Мечка Уши, Надолу Puffer Јакна, Светлина Грб, Патент, Солидна Боја Цртани букви, со Деца Бебе Зима Puffer Јакна со Аспиратор.Боја : #5 Црвена | Големина : 18-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

R

Слични производи