.

.

Бебе Шетач за Складирање Торба, Шетач Торба Заштитна Оксфорд Ткаенина Водоотпорен за Авион за Портата се Провери

Бебе Шетач за Складирање Торба, Шетач Торба Заштитна Оксфорд Ткаенина Водоотпорен за Авион за Портата се Провери

DEN 655.20
Количината на стоката

[БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН] Овој шетач торба обезбедува безбедно и практично решение за вршење на седиштата во автомобил преку авиокомпанија безбедносни проверки. [ОКСФОРД ТКАЕНИНА] Ова бебе шетач за складирање торба е направен од оксфорд ткаенина, издржлив и силен, обезбедува долгата употреба. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] На шетач патна торба е лесно да се инсталира во повеќето стандардни колички, не е лесно да падне. [ЗАШТИТНА ФУНКЦИЈА] Заштити површината од нечистотија и кога проверка на интернат портата, отворено патување, на шопинг, итн. [СО РАЧКА] Лесни и лесен за транспорт, со рачка.Компактен и мали дизајн за лесно складирање.Функција : 1. [ОКСФОРД ТКАЕНИНА] Ова бебе шетач за складирање торба е направен од оксфорд ткаенина, издржлив и силен, обезбедува долгата употреба.2. [БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН] Овој шетач торба обезбедува безбедно и практично решение за вршење на седиштата во автомобил преку авиокомпанија безбедносни проверки.3. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] На шетач патна торба е лесно да се инсталира во повеќето стандардни колички, не е лесно да падне.4. [ЗАШТИТНА ФУНКЦИЈА] Заштити површината од нечистотија и кога проверка на интернат портата, отворено патување, на шопинг, итн.5. [СО РАЧКА] Лесни и лесен за транспорт, со рачка.Компактен и мали дизајн за лесно складирање.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Шетач За Складирање Bag Material : Оксфорд Fabric Length : Прибл. 120cm / 47.2 in Opening Обемот : Прибл. 98cm / 39in Weight : Прибл. 130g / 4.6 оз Боја : Black Bearing Тежина : во Рамките на 9kg / 19.8 lb Пакет Листа : 1 x Бебе Шетач за Складирање Bag Note : ве Молиме овозможи мало грешки поради прирачник за мерење.

R

Слични производи