.

.

SimpleLif Вистинска Кожа Рачки,Чанта Чанта Справи со Рамо, Рака Замена за Торба Одлуки Додатоци

SimpleLif Вистинска Кожа Рачки,Чанта Чанта Справи со Рамо, Рака Замена за Торба Одлуки Додатоци

DEN 215.76
Количината на стоката

Висок квалитет на вистинска кожа за на рака за жените, мека и трајни уметнички дела со елита изработка.Замена или додаток, ова е совршен натпревар за вашата чанта и чанта.Добро направени и лесно да се прикачи,исто така, може да се користи за нив да се поправи мека, duffle тип куфер.Големина : 38cm/14.96"(приближно).Пакетот вклучува : 1 x Чанта за на рака(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Висок квалитет на вистинска кожа за на рака за жените, мека и трајни уметнички дела со елита изработка.Замена или додаток, ова е совршен натпревар за вашата чанта и чанта.Материјал : Вистинска кожа Големина : 38cm/14.96"(приближно) Боја : Кафе,Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Чанта за на рака(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

R

Слични производи