.

.

Керамички Складирање Тегли/ Caddy Керамички Храна Садовите за Складирање, Кујна Резервоари, Керамички Ориз Цилиндар Домаќинство 30kgr. Натоварен Со Задебелена Ориз Бар

Керамички Складирање Тегли/ Caddy Керамички Храна Садовите за Складирање, Кујна Резервоари, Керамички Ориз Цилиндар

DEN 9498.96
Количината на стоката

Тоа им помага да ја заштедите меморијата и да ја задржите вашата кујна среди, при додавање на класичен допир на било décor.Кујна Резервоари - Керамика се поблаги, поздрав, побезбедно и полесно да се чисти од пластика.Херметички се покријат спречува воздух од внесување, создавање на една затворена средина и одржување на содржина на сува.Кујна Резервоари За чување на сите видови на жита, бисквити, шеќер, чај, бадеми, кафе, брашно, зачини, џемови, сушено овошје, итн., за да се задоволат секојдневните потреби.Кујна Резервоари Направена од убави цврсти керамика, можете лесно да одговараат на постојните прибор за јадење и кујнски прибор да се задржи вашата кујна организирани.Кујна Резервоари - за 15 L .Забелешка : Поради различни честички тома, складирање на цврсти честички може да не стигне до максималниот капацитет.Ние внимателно да се мери вистинската капацитет на складирање на храна канистер, така што тоа може да биде јасно напишан за нашите ценети клиенти.Ве молиме проверете на сликата.Зошто да го одберете нас?Нашата е посветена на добро искуство на секој клиент и да се зема секој клиент цел сериозно.Изберете високо-квалитетни производи за заштита на вашиот здрав и удобен живот.Advantageskitchen резервоари - Затворени храна резервоари се идеални за чување и зачувување на жита, бисквити, шеќер, чај, бадеми, кафе, брашно, зачини, џемови, сушено овошје и слично.за да се задоволат секојдневните потреби.кујна резервоари - Фасцинантен керамика ќе се надополнуваат секој дом décor, па лесно можете да го спарите со постојните прибор и прибор, или да му даде на пријатели и семејството како подарок.кујна резервоари -Нашите керамички резервоари се побезбедни од пластика и посилна од стакло, па можете да го користите со доверба, помагајќи да се создаде опуштена и пријатно искуство, додека ужива во готвењето и вечера.Материјал : Ceramic Capacity : 15 LSize : 42 * 32cm / 16.5 * 12.6 во[Забелешка : Предмети, освен производи прикажани на сликата се за повикување само и не се вклучени].★ Ние сме посветени на обезбедување на сеопфатен по-продажбата на услугата за секој клиент.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме да не контактирате на време пред ние ќе ви одговори и да ги реши за вас во рок од 24 часа.вашето задоволство е наша најголема поддршка.Клучни зборови : бисквит готвење керамика, керамички храна садовите за складирање, кујна складирање tanks Our има секогаш се залагаше на подобар начин на живот и proposting удобности и здравје.

R

Слични производи