.

.

Zikimed Коњите Забен Фрагмент Форцепс Нерѓосувачки Челик 17.5

Zikimed Коњите Забен Фрагмент Форцепс Нерѓосувачки Челик 17.5

DEN 2999.76
Количината на стоката

Коњите Забен Фрагмент Форцепс Точка Име : Копитари Забен Фрагмент Форцепс Нерѓосувачки Челик Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Големина : вкупна Должина 17.5" Заврши : полски Цврстина : ****** Мачка #VMED-03-162-17 Пакување : Поли Торба Опис : специјален дизајн за да се отстрани забот фрагменти од образ забот на штекерите (подножјата).Соединение акција нерѓосувачки челик 44cm десна аглеста вилица.Квалитет : Со Висок Квалитет Гаранција : Гаранција За Парите Назад.

R

Слични производи