.

.

Psy Shelving Полици Дрво Страна на Неколку Мали Троседот Пренослив простор Кабинет Страна на Кабинетот Shelving

Psy Shelving Полици Дрво Страна на Неколку Мали Троседот Пренослив простор Кабинет Страна на Кабинетот Shelving

DEN 662.40
Количината на стоката

Пространа складирање табела : големи, рамна, заднината, десктоп складирање, хартија за складирање, книги, итн.Зголемена и продлабочување на чување оддел : Тоа е погодно за чување на повеќе предмети, може да се сместат поголем предмети, и да се прошири дневниот капацитет на складирање.Полу-затворен простор : полу-затворени складирање, прашина-доказ и прашина-доказ, лесно да се продавница за играчки. "А" рамка дизајн : роман и флексибилен дизајн на рамка, вкупната поддршка е повеќе стабилен.Мобилен макара, на дното е опремен со макара, која е погодна за слободно движење на рамката, а управувачот е лесен. 2 тркала со брави, стоп за заклучување и да се спречи полица се движат.

R

Слични производи