.

.

Lmposla за Галакси A32 5G Случај, за Девојки Жените Shockproof Тенок Ултра-Тенки Флексибилни TPU Мека Гума, Силикони Airbag Случај Покритие за Samsung Галакси A32 5G (Виолетово/Сино)

Lmposla за Галакси A32 5G Случај, за Девојки Жените Shockproof Тенок Ултра-Тенки Флексибилни TPU Мека Гума,

DEN 165.36
Количината на стоката

Компатибилност : Ултра тенок и лесен дизајн, совршено се вклопуваат за Samsung Галакси A32 5 G. [Важно : ве Молиме потврдете го вашиот модел, ви благодариме!].Уникатен модел дизајн може да истакнам вашиот личен вкус и стил;Двете страни на не се лизга лента дизајн за полесно зафат.Материјали : одлично TPU еластични материјали, заштита на животната средина и трајност, одлична текстура, анти-сеизмички и анти-нула.Дупка локација : Прецизното позиционирање, лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Уникатен дизајн : 2 mm испакнати камера и екран на работ да се спречи гребнатини; 4 агол airbag специјално дизајниран за да го подобрува shockproof способност;Microdot текстура дизајн за да се спречи припивам влажни изглед.Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5 G.Карактеристики : * Покрена усни да им понуди заштита за екран и камера. * Јасно Флексибилни TPU материјал,лесно да се инсталира и да ги отстраните. * Совршено се вклопуваат и сите копчиња и пристаништа се лесно достапни. * Лесен и издржливи,Мека на допир, Од Гребнатини и Секојдневна Употреба,Лесно да се чисти.Пакет Содржина : 1x Нов Случај Сервис и Warranty Aeryc нуди три месеци гаранција и животниот век услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме на за да одговорите на сите е-пораки во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да ви даде задоволителен одговор.Ви благодарам многу!.

R

Слични производи