.

.

Barkertime Премиум Wateproof Куче Пелена - произведено во САД - Црна Кавер-на Црна Премиум Водоотпорен Куче Пелена за Инконтиненција, Машки Означување, Жените во Топлина

Barkertime Премиум Wateproof Куче Пелена - произведено во САД - Црна Кавер-на Црна Премиум Водоотпорен Куче

DEN 1629.60
Количината на стоката

Совршен за двете машки и женски кучиња со excitable мокрење, incontinent високи кучиња, машко куче означување, женски кучиња во топлина.Големина XXL Одговара на Половината 30-43 во.Лесно да се стави на со прилагодливи кука и јамка јазичиња за одличен кориснички одговара.Достапни во уникатен ткаенина печати за вашиот стилски куче.Проверете Barkertime за повеќе опции и отпечатоци.Повеќе слоеви на заштита : 100% водоотпорни ткаенини од надвор за целосна течење заштита, супер-меки најинтимното надеж дека фитили далеку течни брзо, а до 3 слоеви на супер абсорбента материјал (10x absorbency од тежина) за повеќето absorbency.Вие не ќе го добие овој вид на заштита и квалитетот, од било кој друг куче пелени на пазарот.По желба : За ЕКСТРА заштита, користење Barkertime пелена облоги (се продава одделно).Ако вашето домашно милениче не се користи за носење на пелени, се Barkertime пелена подвезици.Дизајниран и рачно изработени од страна на Barkertime во Хантингтон Бич, Калифорнија, САД.Совршено е рачно направена пелени за двете машки и женски кучиња со инконтиненција прашања, excitable мокрење, машки означување и женски кучиња во топлина.Секоја пелена е смислено дизајниран со повеќе слоеви на заштита, кои ви даваат мир на умот и вашето домашно милениче удобност за време на "хаотичен" пати?.Достапни во стотици цртежи и дизајни за вашиот стилски furbaby.Големината Водич За Пелени Britches : ве Молам одете до една големина ако вашето куче е меѓу големини.Подолу се Половината Мерења за секоја големина : Големина XS : 9-12 in Size S : 12-15 in Size M : 15-18 in Size L : 18-22 in Size XL : 22-30 in Size XXL : 30-43 во Проверете Barkertime за повеќе опции за пет пелени, инконтиненција производи, пет модни елементи и други додатоци направени во САД.

R

Слични производи