.

.

4 Листови Шарени Цвеќиња Кластери Ѕид Налепници Оркестарот, Кора и се Држи Пеперутка Пролет Градина Цвеќиња Лозата Ѕид Decals, Винил DIY Зелено Растение Уметност Мурали

4 Листови Шарени Цвеќиња Кластери Ѕид Налепници Оркестарот, Кора и се Држи Пеперутка Пролет Градина Цвеќиња

DEN 239.52
Количината на стоката

Животот е цвет за која љубовта е мед.Цвет Пеперутка Ѕид Decals : има 4 листови од цвет пеперутка зелено растение лист ѕид налепници, секој лист е прибл. 17.7x11.8inch/ 45 x 30 cm, референца заврши големина на ѕидот : 100x70cm/39.4x27.6inch, што е доволно да се грижиме за вашите потреби за ѕид декорација во семејството соби, детска' соба, канцелариски простории, училници, продавници, кујна, итн.Додавање на боја и глам на околината. 【Лесно да се Примени】Само кора, Ајде да се направи соба со светли и убави со овие цвеќиња и пеперутка шеми, што го Прави целосен на пролетта атмосфера, станува поставен и виталност простор, како што се одење во реални пролет градина.Зошто да не пробајте го нашиот ѕид уметност оркестарот на вашата прекрасна и живописни дома, и донесе толку многу љубов и среќа во вашиот дом и да добијат комплименти од семејството и гостите.Инструкции : 1.Изберете местото што сакате да се пријавите. 2.Пред вашата апликација, чистење на површината внимателно, проверете дали површината е сува, мазна, без прашина, без вода врз него. 3. Кора и се држи според сликата, или DIY во вашата идеја(Внимателно солза моделот надвор од графички налепница, како бавно што е можно кога моделот е прикачена на ѕид). 4. Користете кредитна картичка, за да се избалансираат сите меурчиња, почнувајќи од центар до рабовите.Така што налепница е мазна и леплива на ѕидот.Напомена : 1. Не се држи на груб, нерамна, нерегуларни или мазна површина.Сува површина со коса посува, ако тоа е влажно или ако живеам во влажна средина. 2.Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди сериозен мерка, но понекогаш ќе има мала грешка поради заокружување.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. 3.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

R

Слични производи