.

.

Sudzz Rowdypaste Мат Текстура Паста, 2.0 Унца

Sudzz Rowdypaste Мат Текстура Паста, 2.0 Унца

DEN 575.52
Количината на стоката

Keratin Амино Киселина обезбедува влага задржување и заштитни својства на косата и скалпот.Исполнет со 100% Сертифициран Органски Растенија на аспарагус, магдонос, краставица и сандаловина.Природно разлиствам, да се смири и биланс на скалпот и кожата.Flexi-Фирма Задржете Комплекс обезбедува moveable и напор израз во текот на целиот ден и цела ноќ.

R

Слични производи