.

.

LAAT1pcs Складирање Кошница Пластични Виси Туш Кошница со Кука за Бања Шампон Кујна Шампон Козметика и Храна од Растително Виси Организатор на Носителот

LAAT1pcs Складирање Кошница Пластични Виси Туш Кошница со Кука за Бања Шампон Кујна Шампон Козметика и Храна

DEN 248.88
Количината на стоката

【1】Материјал : Пластични,. 【2】Го Направи тешко пластика, солидна форма и добра тежина капацитет.Оваа складирање кошница со две куки, може да се hangging во насекаде. 【3】складирање Идеални за мали нешта во бањата : hairbrushes, туш гел, крем, чаши, цевки или сунѓери,за бања/дневна соба, спална соба/соба/кујна/office/автомобил. 【4】Оваа кошница за складирање на вашиот малку нешто да се Направи вашата соба и уреден живот,уредно и убаво. 【5】Кошница за Заштеда на простор, преку неговото место на подрумот, е простор за заштеда на енергија за складирање решение помогнат вашата бања уреден и организиран.Материјал : Plastic Color : Како слика show The складирање Идеални за мали нешта во бањата : hairbrushes, туш гел, крем, чаши, цевки или сунѓери,за бања/дневна соба, спална соба/соба/кујна/office/автомобил.Оваа кошница за складирање на вашиот малку нешто да се Направи вашата соба и уреден живот,уредни и nice Package вклучува : 1 x Складирање Кошница.

R

Слични производи