.

.

IFCASE Еластична 22mm Armband Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Garmin Vivoactive 4, Прилагодлив Спорт Тренингот Најлон Жени Мажи Рака или Глуждот Бенд

IFCASE Еластична 22mm Armband Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Garmin Vivoactive 4, Прилагодлив

DEN 5519.76
Количината на стоката

Овој спорт најлон еластична види бенд е голем сите цел бенд : мека, издржлив, лесен и удобен за носење.Љубителите на кои им треба малку повеќе флексибилност во нивните животи, не гледам подалеку од еластична бендови.Не само Тоа дава сила и издржливост на стандард, но се вклопува удобно на вашиот зглоб.Изработени од Најлон , тоа е природно ладење материјал, издржлив дише и лесен, силен и лесно да се чисти, ultracomfort и лесно да се лизга и исклучување вашата рака или на глуждот.Стилски јамка токи дизајн ви овозможува да ја подесите големината на циклусот што сакате.Една големина одговара на сите од 7.9 да 16.0 инчи глуждот, надлактицата или горниот дел од раката на жените и мажите.Оваа еластична најлон бендови, совршено се вклопуваат за Samsung Галакси Watch 3 45mm, Галакси Види 46mm, Garmin Vivoactive 4 45mm, Фосилните Генералот 5 Carlyle, Генералот 5 Гарет, Генералот 5 E 44mm, Фосилните Генералот 6 44mm, Опрема S3 Граница.Безбедно и Класичен Дизајн Безбедност тока, лесно да се стави на фирмата Компатибилни Модели : Samsung Galaxy Види 46mm; Samsung Галакси Watch 3 45mm; Garmin Vivoactive 4 45mm, Venu 2; Фосилни Генералот 5 Carlyle, Генералот 5 Гарет, Генералот 5 E 44mm; Фосилни Генералот 6 44mm; Опрема S3 Граница.

R

Слични производи