.

.

DAZISEN M10 Проширување Гром Ракав Водител на 10 компјутери, од не ' Рѓосувачки Челик Надворешни Хексадецимален Орев Проширување Завртка

DAZISEN M10 Проширување Гром Ракав Водител на 10 компјутери, од не ' Рѓосувачки Челик Надворешни Хексадецимален

DEN 2400.00
Количината на стоката

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Проширување цевка со дијаметар : 13.5 mm , Должина : 200mm.Лесен за инсталација : Ударна дупка на ѕидот, се стави на проширување завртка во дупката, користете клуч за да се стегне орев на проширување гром ѕидот дупка.Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и камен.Широко се користи во оградата, burglarproof врати и прозорци, крошна, климатизација рек фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Проширување Завртки Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Карактеристики : Проширување е создаден од страна на затегнување на навој гром кој црта заострените конус проширување на еден ракав од ѕидот на дупка.Користи принцип : Проширување е создаден од страна на затегнување на навој гром, што го прави ракав се прошири на barb против во ѕидовите.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство,итн.Големина : M10 Вкупна должина : 60/70/80/100/120/150/200 mm Проширување цевка со дијаметар : 13.5 mm Пакет, Вклучувајќи : 10 x M10 проширување завртки Како да го инсталирате : 1. Користење на вежба малку(14mm) да ударна дупка на ист дијаметар како проширување цевка на ѕидот; 2. Стави проширување завртка во земјата или дупка; 3. Заостри хексадецимален орев надвор од ѕидот дупка со клуч; 4. По сила е применета, експанзија цевка, ќе се отвори на опашката и се формира barb да ја вметнете во ѕидот.Answer : ___________________________ Note : 1. Вие треба да се подготви вежба малку со дијаметар од 12mm. 2. Ве молиме да обрнете внимание за да длабочината на дупката пред инсталацијата.Длабочината на дупката е утврден со дебелина на објектот ќе се бесење. 3. Сите погоре наведени податоци се рачно да се вреднуваат, ве молиме овозможи 1-3мм грешка.

R

Слични производи