.

.

Најк Мажите Удар Работи за Чевли

Најк Мажите Удар Работи за Чевли

DEN 1800.00
Количината на стоката

Гумен ѓон.Трчање.Креативни естетика и иновации.Амортизирање.На Најк се Обнови Возење чевли поддржува извршување на секој тркач благодарение на мека тапацир за максимална удобност на движење.На здрав единствена поддршка одржува идеална стабилност над било која оддалеченост.МЕКА И СТАБИЛНОСТ.

R

Слични производи