.

.

SPNEC Ски Капа и Шамија Ладно Топла Кожа Зимска Шапка за Жени Мажи Плетени Капа Хаубата Топла Капа (Боја : Сина)

SPNEC Ски Капа и Шамија Ладно Топла Кожа Зимска Шапка за Жени Мажи Плетени Капа Хаубата Топла Капа (Боја : Сина)

DEN 2615.28
Количината на стоката

Двоен слој за топлина заштита, плус сомот внатре, се спротивстави на ладно и да се задржи топло.Изберете најдобрите ткаенини и се обрне внимание на секој детал.Задебелена лигавче маска за да се задржи топло и ладно, може да се користи како лицето маска.Плетење е во ред и дебели доволно за да се задржи топло, удобно и еластична.Марами и капи се задебелена со сомот внатре, меки и удобни за носење, кожата-friendly и мазна, задебелена и топло, да ви помогне во борбата против зимата.Име : Men ' s hat + bibsuitable сезона : winter Size : слободен големина elastic Double-слој топлина зачувување, плус сомот внатре, се спротивстави на ладно и да се задржи топло.Изберете најдобрите ткаенини и се обрне внимание на секој детал.Задебелена лигавче маска за да се задржи топло и ладно, може да се користи како лицето маска.Плетење е во ред и дебели доволно за да се задржи топло, удобно и еластична.Марами и капи се задебелена со сомот внатре, меки и удобни за носење, кожата-friendly и мазна, задебелена и топло, да ви помогне во борбата против зимата.Еластичен beanie да одговара девојки и женска глава дебелина средни до големи.

R

Слични производи