.

.

UXZDX Суд Стил Европската StyleKitchen Керамички Овошје Сад, Дневна Соба Декорација Овошје Јадење

UXZDX Суд Стил Европската StyleKitchen Керамички Овошје Сад, Дневна Соба Декорација Овошје Јадење

DEN 4214.88
Количината на стоката

★Овошје сад, лесно за чување,. ★Големина : 42*21 CM;. ★Применливи сцена : дневна соба/кујна/office/хотел, итн., може да се сместат овошје, закуски, освежителни пијалоци, слатки, итн., многу практичен;. ★Материјал : овошје сад е направен од слонова коска порцелан, кој е направен од страна на висока температура отпуштање.На глазура е мазна и нежна, убава и издржливи. ★ Занает : рака-насликани, силно чувство на три-димензионални, светли бои, роман стил, луксузни атмосфера, може совршено да се совпаѓаат со вашето мебел;.Име на производ : Овошје Bowl Material : слонова коска porcelain Style : судот стил рустикален стил Европската style Size : 42*21 CMProduct бруто тежина : 2 KGThe овошје плочата не е само погодна за вашиот дом, но, исто така, може да се користи како исклучителен подарок за младенците цел, нови сопствениците на куќи или секој кој сака да биде дома.

R

Слични производи