.

.

Mariska 10A Директно Човечка Коса Снопови Богородица Бразилецот Коса 3 Снопови (26 28 30in) Права Коса, Ткаат Снопови Необработени Remy Перуанскиот Директно Човечка Коса Ексте

Mariska 10A Директно Човечка Коса Снопови Богородица Бразилецот Коса 3 Снопови (26 28 30in) Права Коса, Ткаат

DEN 3815.76
Количината на стоката

1.Губење на Материјал : Бразилски Права Коса Снопови, 100% Необработени Човечка Коса, Врвот Одделение 10 A Богородица Коса Снопови ,се Намали од Еден Донатор,Мека и Здрава. 2.Губење на Тежина и Должина : Човечка Коса Директно Снопови, 95-105g/Пакетот (3.5 мл/Пакет),За Должина,која се Протега на Богородица Коса да Биде ДИРЕКТНО Потоа се Измери. 3.Губење На Квалитетот : Двоен Силна Weft,Без Хемиски,Нема Сува Завршува,Не Се Дели,Метежот Слободни Тесни И Уредни,Густа И Здрава Завршува. 4.Природни look3 или 4 Коса Снопови, Обично е Доволно да се направи Целосна Главата на Просечна Глава. 5.Време на испорака : Бесплатна Шопинг и Време на Испорака За 1-2 Работни Дена Од FBA,Mariska Коса, Нема Причина да се Вратат, Верувам во Вашиот Избор. 100% човечка коса,може да биде Боја и Избелени.Природни и Непреработена.Меки и Удобни.Здрава и Lustrous.Исклучителна Изведба.Супер Тесни&Уредни.Издржливи со Малку да Нема Пролевање.Целосно Здрава Крајот.Не било метежот Проблеми.Не Сува и Лесно да се Грижи за Тоа.Губење На Материјал : 100% Необработени Перуанскиот Богородица Човечка Коса.Боја на коса : Природни Clor, Може да Се Бојадиса и Избелени да се Бои Ви се Допаѓа.Косата Одделение : 10 A права коса.Губење на Тежината : Секој Пакет е 95-105g/пакет.Коса Должина : 10-30in,Ако сакате да долга должина,ние може да customed за вас.Косата Weft : Машина Двојно Weft.Предмети по Пакет : 3 Снопови Секој Пакет.Предност : Без Пролевање Метежот Слободни ,Може да се Бојадиса и Избелени.Слични Производи : Перуанскиот монголски Бразилецот Индија Богородица Косата итн.Се Мијат И Длабока Состојба На Косата Редовно.Де-Метежот Коса Нежно Со Раце Пред Миењето.Треба Косата Да Се Исуши Природно.Не Го Изложувајте На Сонце Или Со Сува Коса Drie.Q1 : Може да се бојадиса косата или белена?.Нашата човечка коса може да се бојадиса и избелени за било која боја сакате.Q2 : Колку долго ќе биде мојата човечка коса трае?.Нашата коса може да се користи за најмалку една година под соодветна одржување.Ако често се оди во перм и боја на вашата коса, тоа ќе го намали услуга живот на косата до одреден степен.Q3 : Зошто косата weft се пролевање?.Исто како и нашите нормална коса, ќе има една мала количина на губење на косата кога ќе се справи со нашите раце, што бара од нас да ги користат правилно.Q1 : Може да се бојадиса косата или белена?Нашата човечка коса може да се бојадиса и избелени за било која боја сакате.Q2 : Колку долго ќе биде мојата човечка коса трае?Нашата коса може да се користи за најмалку една година под соодветна одржување.Ако често се оди во перм и боја на вашата коса, тоа ќе го намали услуга живот на косата до одреден степен.Q3 : Зошто косата weft се пролевање?Исто како и нашите нормална коса, ќе има една мала количина на губење на косата кога ќе се справи со нашите раце, што бара од нас да ги користат правилно.

R

Слични производи