.

.

CNZXCO се Повлече До Лентата за Внатрешна Насловна Фитнес Сила за Обука Ѕид-Монтирани се Повлече-up Бар Гира Тешки Хоризонтална шипка Професионални се Повлече-Up Бар со

CNZXCO се Повлече До Лентата за Внатрешна Насловна Фитнес Сила за Обука Ѕид-Монтирани се Повлече-up Бар Гира

DEN 547.20
Количината на стоката

Безбедно и сигурно : на дизајнот на гимназиско образование можат да го издржат тестот на времето и може да носи многу на телесната тежина, без да се грижите, така што ќе може да се изврши целосно се повлече-up.Идеален избор : Со тоа, ќе може да ја заврши градите, стомакот, рацете и рамењата вежби без да оди во фитнес-центар, кој може да се заштеди време и трошоци, и е идеален избор за семејства. ★Материјал : Дома се Повлече До бар е направен од добар квалитет челични цевки со слој, цврсти, издржливи и отпорни на корозија. ★Ѕид Монтирани : Донесува ѕид монтирање тип, лесно да се инсталира и да ги отстраните. ★Погодни За : Совршен опрема за вежбање, за дома и салата.Го повлече-up бар е мулти-функционален фитнес опрема.Може да се вежба во сите делови на вашето тело дома, можете спасување на проблеми на возење во теретана после дојде од работа.Опремата е мека и не се лизга, која може да ви донесе најмногу совршен искуство при користење на тоа.● Име на производ : drawbar.● Материјал на производот : челик● Производ во боја : црна /сребрена● Производ големина : 98.0 cm*27.0 cm*13.5 cm● карактеристики на Производот : повлечете нагоре, брадата, натопи станица, нога подигнете и бокс.Погоден за остварување на грбот, рамењата, градите, рацете, triceps, biceps, процедете и стомакот.Answer : ___________________________ Note : ◎Шупливи ѕидови и прав ѕидови не може да биде инсталиран,Бидете сигурни да ги инсталирате на цврст ѕид.◎За производот : Ние само го продаде вратоврска прачки, не вклучувајќи и други производи.◎За големината : производот податоци и производ во боја се сите, рачно мери, со мали грешки, тоа е нормално!◎За бојата разликата : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект◎Ако наидете на проблеми со квалитетот за време на транспортот или не notknow на специфичен метод да се користи, ве молиме контактирајте со нас direc Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

R

Слични производи