.

.

Деца Момчиња унапреден во Големиот Брат Т-Маица Облека, Облека, Големиот Брат Соопштение Tee Кошула Блузи за Бебе Деца Момчиња

Деца Момчиња унапреден во Големиот Брат Т-Маица Облека, Облека, Големиот Брат Соопштение Tee Кошула Блузи за

DEN 301.20
Количината на стоката

【Повеќе Дизајни и во Боја и Печатење Шема】Ќе имаат многу можности за вашиот референца, како и со црна, сива бои, исто така, имаат кран, диносаурус, авион&автомобил, различни симпатична печатење на обрасци.Се чувствуваат слободни да го изберат она што вашите момчиња сака за него. 【Мека и Безбедноста на Памучен Материјал за да се Заштитат Децата】текстилниот материјал е направен од памук, многу мека, која совршено одговара на бебето деца нежна кожа.Памучна ткаенина е многу еластична, тоа може да се справи со проблемот на деца на раст брзина во кратко време. 【Повеќе Големини за Избори и Одговараат за Момчиња од Различни Возрасти】Ние снабдување оваа унапредена во големиот брат кошула со 18-24 Месеци, 2-3 Години 3-4 Години, 4-5 Години, 5-6 Години.Можете да изберете најпогодни за големината на вашето момче. 【Симпатична Големиот Брат Кошула Одлично за Бременост Соопштение】На големиот брат кошула е одличен избор за вашата момчиња да се носат за да се објави нова бременоста, како фото проп!Споделување вашите добрата вест со вашите семејства и пријатели со оваа големиот брат кошула.Исто така, ќе се пресели за на вашиот момчиња да го носат кога вашето новороденче ќе пристигне. 【Погоден за Повеќето Прилики & Сезони】Достапен во училиште, роденден или да си одат од играње.Кратко sleeve погоден за сите сезони, круг јака, лесно да се носат и исклучување.Облечен во нашата шарени и убави блузи tees, вашето момче деца мора да биде најмногу блескави&модерен во толпата.

R

Слични производи