.

.

TLYING 5 Медицина Градите Ѕид-Монтирани Мултифункционален Преносни Медицински Кутија со Заклучување, Погоден за Фабрика/Училиште/Семејство/Спортски Тим,11.8×4.3×10.2. во

TLYING 5 Медицина Градите Ѕид-Монтирани Мултифункционален Преносни Медицински Кутија со Заклучување, Погоден

DEN 1641.60
Количината на стоката

[Здрав материјал]Медицина кабинети се направени од високо-квалитетни алуминиумски легури и средна густина fiberboard, која е силен и издржлив. [Безбедност lock]заклучување медицина кабинет, Childproof безбедност на клуч и брава дизајн се штити децата од земање апчиња случајно. [Мултифункционален] Голем простор, хуманизирано дизајн, погоден за општи складирање на лекови, скапоцености и лични предмети.Преносни и wall-монтирани дома медицина кабинет, лесен за употреба во неколку сценарија. [Медицина кабинет организатор] три големини : S 11.8 "x4.3 "x10.2"/M 13.4 "х5.1 "x11.4"/L 13.8 "х5.5 "x16.5", можете слободно да се комбинираат во зависност од вашите барања, обезбедување на доволно грижете се-бесплатен простор за складирање на голем број на прва помош материјали и лекови, како што шишиња, бенд-сида, завои, итн. [Употреба сцена]медицина кабинет е погодна за семејство, бизнис или спортски тим помошни алатки, тоа исто така може да се користи за патување, училиште, компанија, фабрика, на одмор, во болница посета или лекар за статистика.Можете да го прилагодите вашиот сопствен модел и залепете го.Име на производ : Медицина cabinet Quantity : 5 Product Големини 11.8"x4.3"x10.2" 300x110x260mm M 13.4"х5.1"x11.4" 340x130x290mm L 13.8"х5.5"x16.5" 350x140x420mm Weight S 0.85 KG/1.9lb M1.25 KG/2.7lb L1.56 KG/3.4 lb Material : Направен од висок квалитет на алуминиум легура и средна густина fiberboard, вратата на медицина кабинет е направен од високо-транспарентност акрилик board In иднината, ние, исто така, ќе започне следниве производи (за да им обезбедиме на нашите клиенти со повеќе, подобро и повеќе сеопфатна производи)медицина кабинет со огледало/ медицина кабинет 14 x 24 вдлабнати/ медицина кабинет со светла/ медицина кабинети за бања/ медицина кабинет со заклучување/ медицина кабинет полици/ медицина кабинет со огледало и светла/ бања медицина кабинет со огледало/ медицина кабинети за бања/вдлабнати медицина кабинет/запалени медицина кабинет/led медицина кабинет.

R

Слични производи