.

.

2018-2018 Ford F150 Патникот Страна Моќ Вратата Огледало; Со Двојна Топлина Со Сигнал И Сензор на Температура; Текстура; Со Ловец Огледало [За] Partslink FO1321556

2018-2018 Ford F150 Патникот Страна Моќ Вратата Огледало; Со Двојна Топлина Со Сигнал И Сензор на Температура;

DEN 1339.20
Количината на стоката

Дизајнирано за да се задоволат ОЕМ спецификации.Пакет Димензии : 19.5 H x 22.8 L x 22.4 W (инчи).Пакет Тежина : 9.0 фунти.Земја на Потекло : Кина.Патникот страна моќ вратата огледало; со двојна топлина со сигнал и сензор на температура; текстура; со ловец огледало [за].Дизајнирано за да се задоволат оем спецификации.Високо квалитетни резервни замена на делови.Овој производ е : нов производ.

R

Слични производи