.

.

XH&XH Кадифен Перница во Едноставни Постоечкиот Прозорец кон Прозорецот, Перница, Перница Често се Лизга мат, мат, Кревет, Машина Перат-К 80x200 cm (31x79 инчен по Соба Балкон

XH&XH Кадифен Перница во Едноставни Постоечкиот Прозорец кон Прозорецот, Перница, Перница Често се Лизга мат,

DEN 1476.00
Количината на стоката

Меки и удобни : 100% кадифен материјал, дебела и целосна пената, нема бол, нема lint, не исчезнува, не деформација, анти-навремено, анти-алергиски, да уживаат удобно во слободно време.Не се лизга дизајн : задниот дел е направен не се лизга гранули, направени од силикон материјал, материјалот е безбедно и без мирис.Со анти-лизга функција и апсорбирање на прозорецот подлога countertop ефект, тоа ќе не е лесно да се слободни постоечкиот прозорец мат Да се движат, повеќе не се грижите за мат лизгање, користете поудобно.Answer : ___________________________ Note : производот содржи само на постоечкиот прозорец мат, која не содржи перници и многу повеќе.ЛЕСНО НЕГА : Рака мие, машина перат, перат на 30 степени.Не собори сува кога се топли.Не кајгана.Овие перници не се погодни само за bay прозорец, но исто така и за спалната соба, троседот, дневна соба, да обезбеди одлична декорација за вашиот дом, вие ќе се допаѓа кога ќе ја добијат.Меки и удобни мултифункционален bay прозорецот за Удобна перница ткаенина : Ова мека прозорец sill перница е достапен во повеќе бои.Карактеристики кадифен допир на предната страна со не се лизга силикони честички на грбот, парична Казна пената, се задржи топло, lint-бесплатно, бледнеат-бесплатно, анти-статички.Дозволете му на вашиот балкон внесете убава агол 1. Во прилог на прозорецот мат може да биде инсталиран Bovindo, така што на прозорецот е повеќе убави, но, исто така, да се избегне седи директно на дрво или плочки, удобно и топло. 2. со предностите на навремено отпор и обликот на задржување, цврсти и трајни, не се плаши од мувла и инсекти. 3.Кога ќе се караше, можете да седат на прозорецот мат и се погледне на книгата, работа, види пејзаж, да се релаксираат. 4.Може да се користи како прозорецот, за нап и читање; Или тоа може да се користи како троседот перница / троседот маска или кат мат.Со тоа, вашиот љубовен семејство имаше убава агол од тука.Внимателно мерење на заливот windows или софи Намали пред да го купите, така што нема да се донесе вашиот непријатности.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате директно преку , е-маил.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро во рок од 12 часа.Куќата е простор да се покаже личност, но исто така харбор кој им овозможува на луѓето да се релаксираат, така што ќе може да седат на прозорецот во текот вашето слободно време.Скролувајте горе и кликнете на Додај во Кошничката за вашиот подобар живот!Верувам дека ќе се чувствувате задоволни.Модел : Растенија и цвеќиња Материјал : Кадифен Стил : Едноставен и модерен.

R

Слични производи