.

.

Hanes Крајната Бебе Flexy 2 Парче Сет (Панталона со Долги Ракави Екипажот Tee)

Hanes Крајната Бебе Flexy 2 Парче Сет (Панталона со Долги Ракави Екипажот Tee)

DEN 144.00
Количината на стоката

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето.Панталони : Покриени еластична корселе за дополнителна удобност.Проширување со рамената се лесно да се добие во текот на baby ' s head. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Flexy 2 Парче Сет - Панталона со Долги Ракави Екипажот Tee - беше дизајниран со бебе во умот.Тие се супер мека, еластична, и се достапни во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

R

Слични производи