.

.

Венец Вратата Кука,Божиќ Украси,Закачалки Отстранлив Складирање Рек Организаторот за Божиќ Венец Капут, Торба

Венец Вратата Кука,Божиќ Украси,Закачалки Отстранлив Складирање Рек Организаторот за Божиќ Венец Капут, Торба

DEN 1264.80
Количината на стоката

Лесно да се инсталира само да се стави на гарланд закачалката во текот на врата и се откажам венец, лесно да го инсталирате, без каква било помош на алатки, воопшто не треба да се вежба дупки или лепење лента, спречување на вратата површина од оштетување.Здрав метал направени од добар квалитет метал, хард да се наведнуваат тоа, држете го венец во место стабилно, површината е обоен во црна, имаат мазна рака го допира чувство и нема да му наштети на вашите прсти, исто така, имаат отпорност на корозија и rusty.Пакет се вклучени 1 x влезната врата венец закачалка.Димензија вкупна висина .65in, вкупна ширина 0.59 во, дебелина 0.31 во, над вратата ширина 2.17 во, криви дел diameter1.89in, па се вклопуваат врати подолу 1.89 во дебелина, нема проблем затворање на вратата со тенок закачалка тело.Широко се користи оваа метална врата закачалка одговара да се прикаже венци и празник украси, виткајте метал крајот на кука за да се задржи различни предмети од лизгање исклучено, исто така, се врткаат и чување на вашите капи, капути, purses, итн.Венец Вратата Кука,Божиќ Украси,Закачалки Отстранлив Складирање Рек Организаторот за Божиќ Венец Капут, Торба Description Specification Material Iron Dimensions Како слики прикажани.approx Overall висина 24.5 cm .65in Overall ширина 1.5 cm 0.59 in Thickness 0.8 mm 0.31 in Over вратата ширина 5.5 cm 2.17 in Curved дел дијаметар 4.8 cm 1.89 in Color Black Quantity 1 pc Note Transition 1cm 10мм 0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1 3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет includes1 x Венец Закачалка Кука додатоци демо на сликата не е вклучена.Пакет Including1x.

R

Слични производи