.

.

Masterchef DuraCut 13 парче Мулти Боја се Справи со Нож Сет вклучува Santoku Готвач Нож

Masterchef DuraCut 13 парче Мулти Боја се Справи со Нож Сет вклучува Santoku Готвач Нож

DEN 6000.00
Количината на стоката

Masterchef 13pc Multicolor Santoku Нож Прибор за јадење Поставен w/Блок и Бифтек Ножеви.Masterchef 13pc Multicolor Santoku Нож Прибор за јадење Поставен w/Блок и Бифтек Ножеви НОВИ Високо јаглерод нерѓосувачки челик Рачки изработени од силен, издржлив пластика и доаѓа во светли, живописни бои Микро serrated рабови - dosen не треба острат машина за миење Садови безбедно 7" Santoku нож 8" Резба нож 6" Boning нож 3" Paring нож 4" Зеленчук нож Кујна ножици Дрвен Блок, 6 Бифтек ножеви.

R

Слични производи