.

.

DNVEN 23 инчи x 18 инчи Фудбал се Пробие на Ѕидот ПВЦ Removeable Ѕид Уметност Налепница Decal DIY Соба Дете Mural Оркестарот Писмо фудбал Фудбал

DNVEN 23 инчи x 18 инчи Фудбал се Пробие на Ѕидот ПВЦ Removeable Ѕид Уметност Налепница Decal DIY Соба Дете

DEN 775.20
Количината на стоката

Повторна употреба,Рециклирање, Освежете го вашиот Дом со Dnven Ѕид Decal!.Слика за повикување само.Се применува големина - 23" x 18".Лесно да се примени - само лупам и стап!.Идеален за Ѕидови или Стакло.Нема да го оштети ѕидови или површини.Трпение е потребно кога се применуваат ова.Напомена : Направи тоа станот пред да креваме.Фудбал Ѕид Decals беа наменети за фудбал или љубителите на фудбалот од целиот свет.Искажете ја вашата поддршка за спортот на фудбалот со овој ѕид decal.Трансформира вашиот ѕидови во интересни пејзажи во минути со Dnven Ѕид Decals.Сите права се задржани од страна на Dnven.Секое неовластено користи е нелегално и треба да биде одговорен за кршење на авторските права.ВАЖНО да се Клиент : Предупредување : 1. Не се држи до било прав обложени ѕид, неправилни површина, нафта и прашина на површината, насликани површини со Тефлон, дамка guard или VOC бои кои се користи. 2. Пре-сече во мали парчиња, DIY вашиот дом !Инструкции : 1. Чистење на површината со мека ткаенина, пред да се држиме. 2. Место на поголеми парчиња, а потоа на помали парчиња. 3. Мора да се земе картичка како на пример кредитна картичка, тријте ја налепницата од средината на двете страни кога ќе се држи.Триење на налепница и стегајќи надвор на сите воздушни меурчиња. 4. Треба 1-1.5 часа за да се заврши тоа.Пакет Детали Вклучени : 1 x Највисок Квалитет на Винил (Пре-Сече со висок technic) Ние се стремиме да се имаат најдобра услуга на клиентите е можно!Ако поради било кои причини не сте задоволни со вашиот купување или на вашиот ѕид decal, ве молиме контактирајте со нас.Ние го цениме секој клиент и секоја цел е важна за нас!.

R

Слични производи