.

.

Vaidehi Природни Масло од Чајно Дрво и Лимон Етерични Масла Поставување Чиста и Природна Премија Одделение Масло со Стакло Dropper

Vaidehi Природни Масло од Чајно Дрво и Лимон Етерични Масла Поставување Чиста и Природна Премија Одделение

DEN 647.52
Количината на стоката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ И ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ : Vaidehi Природни со гордост може да се пофали на извори и порибување на еден од најголемите избор на ретки и специјализирани природни етерични масла и многу други сродни ароматични производи во Индија.ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАКЛЕНО ШИШЕ W/ ПРЕМИУМ СТАКЛО DROPPER : Нашата етерично масло доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.Ние исто така, обезбеди една чаша dropper така ќе може да се добие точниот износ на нафта треба без никакви отпад. 100% ЧИСТА & АВТЕНТИЧНИ ПРОИЗВОДИ : Нашата цел е да се овозможи на најдобар квалитет природни и најчиста форма на производи во најдоходовната, конкурентни и прифатлива вредност платени од страна на нашите клиенти.Vaidehi Природни обезбеди клиенти свет-класа на квалитет, најчиста и свежи етерични масла и сродни производи.МЕШАВИНИ : Чајно Дрво Етерични Масла може да се помеша со Риган, Лаванда, Бор и Смрека Бери масла.Како лимон масло е водена, тоа мешавини лесно со анасон, лаванда, benzoin, роза, elemi, сандаловина, смрека, здравец, neroli, и еукалиптус, во нормален топлина.Vaidehi Природни е приватна компанија специјализирана во извори најдобрите природни етерични масла од целиот свет.Ние секогаш верува во природни и холистички пристап кон нашата благосостојба.Нашите масла се природни, чиста, undiluted и со следат потекло, со највисок квалитет.Vaidehi Природни Масло од Чајно Дрво и Лимон Етерични Масла Поставување 100% Чиста и Природна Премија Одделение Масло со Стакло Dropper.

R

Слични производи