.

.

Facemask Со активниот јаглен Филтер Дихтунзи Воздушна Филтрација Пеперутка В-над,Мултифункционални Лице Bandanas Може да Се Мијат Постојано се Соочуваат со Здравје За Уни

Facemask Со активниот јаглен Филтер Дихтунзи Воздушна Филтрација Пеперутка В-над,Мултифункционални Лице Bandanas

DEN 487.20
Количината на стоката

Полиестер,памук.Произведено во САД. ★★Перат и еднократно.Производот школка може да се изми, кога тие се валкани и филтри се заменливи. ★★Оваа прашина Facemask ќе ви помогне здив во почист, поздрав начин.Удобно и мек материјал ќе не тријте го лицето. ★★Увото циклуси се лесно да се прилагоди така Facemask може да се вклопи совршено преку вашиот нос и уста.Големина може да се прилагоди за да ги задоволат повеќето луѓе главата тип.облик за да се зголеми Facemask запечатување ефект, и да се избегне магла на очила при дишењето. ★★Овој производ може да се користи за да се заштити од штетните честички прашина, возило на издувните гасови, дограма, алергии на полен, и гасови.Идеална за луѓето кои се изложени на ризик од респираторни болести, живеат во или на патување во области со висока загадувањето на воздухот / чад нивоа. ★★Facemask не само што може да донесе вашата удобност, заштита u од прашина, М-во облик на нос клип за удобно се вклопуваат, Овозможува лесно breathability.Facemask Со активниот јаглен Филтер Дихтунзи Воздушна Филтрација Пеперутка В-над,Мултифункционални Лице Bandanas Може да Се Мијат Постојано се Соочуваат со Здравје За Унисекс★Функција : ★Материјал : Полиестер,памук★Полот : Мажи и жени од секоја возраст★Сезона : Четири Сезони ★Повод : секоја прилика★Големина : Една Големина★Пакет Содржина : ★ 1 X Facemask +1 x Филтер.

R

Слични производи