.

.

LaBOT Микроскоп iPhone Camera Адаптер (Случај само, Без Леќа) (iPhone X/XS, Портокал)

LaBOT Микроскоп iPhone Camera Адаптер (Случај само, Без Леќа) (iPhone X/XS, Портокал)

DEN 360.00
Количината на стоката

Фати објавување квалитет на слика или на видео на податоци од истражување со вашиот паметен телефон (види пример, слики).Нема прилагодување е потребно. 3 D-печатени рамка.Висок квалитет на 3 D печатач и издржлив материјал се користи за печатење на тоа, така што ние може да обезбеди силна и без грешки производи до нашите клиенти. 100% Дизајниран и Направен во САД.

R

Слични производи