.

.

HSRWGD Случај за iPhone 12 6.1 Инчи Флип Случај, [Анти Отпорни] врвка за околу Рака Потпирачот TPU 3D Насликани Shockproof Паричникот Браник Маска за iPhone 12 Про 6.1 инчи (Пеперутка)

HSRWGD Случај за iPhone 12 6.1 Инчи Флип Случај, [Анти Отпорни] врвка за околу Рака Потпирачот TPU 3D Насликани

DEN 143.76
Количината на стоката

Компатибилен со i Phone 12 6.1 Инчи /i Phone 12 Про 6.1 инчи, Овој паричник е исто така дизајниран како прекривачот за i Phone 12 6.1 Инчи /i Phone 12 Про 6.1 инчи. [ Картичка Складирање] случај за i Phone 12 6.1 Инчи /случај за i Phone 12 Про 6.1 инчи TPU покрие случај со 2 картичка слотови, фото рамка и пари рамка.Тоа ви овозможува лесно да пристапите до вашите картички и moneyconveniently. [Погоден Потпирач] - Овој потпирачот прекривачот за i Phone 12 6.1 Инчи /i Phone 12 Про 6.1 инчи ви овозможува да уживате во вашиот телефон без да се држи со рака, дури и кога ќе направите некоја работа, сеуште можете да уживате во вашите омилени видео. [Премиум TPU] : -Направен од Високо-Квалитет TPU (вклучуваат Страна), овој Случај за i Phone 12 6.1 Инчи /i Phone 12 Про 6.1 инчи паричникот случај заштитна прекривачот со убава текстура е удобно да се допре и контрола, издржливи се чувствува внатрешна обвивка. [Анти Отпор Muti-функционална ]- Моден Изглед, најдобар дар за избор за жени, мажи, мамо, тато девојка, момче, девојки.момчињата.Зошто да Изберете HSRWGD Случај?HSRWGD е регистрирана трговска марка во сад, овие производи се одобрени од страна на HSRWGD.Ние се посвети на изработка на живот паметен, едноставен и полн со забава, и ние се грижиме за посреќен клиенти!На карактеристиките и Функционалноста 1.ЛЕСНО СЛУЧУВА - Лесен за инсталирање и отстранување на случајот, без никакви проблеми. 2.На HSRWGD Силна Стража Случај Маска за i Phone 12 6.1 Инчи /i Phone 12 Про 6.1 инчи беше наменета да им даде на вашиот телефон крајната заштита од нечистотии, прашина и гребнатини. 3.Уникатен дизајн, едноставен и елегантен, прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics. 4.Јасно мека TPU слој карактеристики капка отпор и рационализација на површината штит против случајно испакнатини, капки, и гребнатини со гламурозна допир на зрачења 5.Мулти Функционалност како подарок случај за i Phone 12 6.1 Инчи /i Phone 12 Про 6.1 инчи кожа прилично Дизајн за вас Одличен подарок избор за себе, вашите пријатели и семејство.За да додадете повеќе забава и задоволство во вашиот живот! 3 месеци гаранција : Безусловно надоместок или слободни замени ако неисправни или било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите.Пакет Содржина : 1. Едно Парче HSRWGD Случај.За HSRWGD Случај HSRWGD е професионална мобилен телефон случај продавачот, мобилен телефон случај ги опфаќа сите големи мобилни марки телефони, Apple, Samsung, Huawei, Сони, google, итн., мобилен телефон стилови се различни, едноставна основните мобилен телефон случај, паричник тип на мобилен телефон случај, жив песок мобилен телефон случај, оклопни мобилен телефон случај , Прстен тока телефон случај, насликани телефон случај, две-во-едно телефон случај, само не можете да мислам на, таму не е стил, немаме, па затоа побрзајте и најдете ексклузивни телефон случај му припаѓа на вашиот телефон .

R

Слични производи