.

.

Jeanoko Сигурен Модулот на Камерата USB Камера Компоненти Стабилна HM1355 Чип

Jeanoko Сигурен Модулот на Камерата USB Камера Компоненти Стабилна HM1355 Чип

DEN 1334.40
Количината на стоката

Висок пиксели технологија, јасни слики и точна репродукција на боите. 100% сосема нов и висок квалитет.Широко се користи во безбедност мониторинг, индустриска опрема, возење рекордери, ПОС машини, рекламирање машини, истрага машини, итн.Производот снимање ефект е добро, употребата на широк агол леќа се донесе еден поширок спектар.Мала големина и лесно да се инсталира.Функција : 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Производот снимање ефект е добро, употребата на широк агол леќа се донесе еден поширок спектар. 3. Мала големина и лесно да се инсталира 4. Висок пиксели технологија, јасни слики и точна репродукција на боите 5. Широко се користи во безбедност мониторинг, индустриска опрема, возење рекордери, ПОС машини, рекламирање машини, истрага машини, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : HBV-1705 Највисоката Резолуција : 1280*1024 Поле на гледање : 60° Чип : HM1355(1/6") Тежина : Околу. 15g / 0.5 oz Големина : Прибл. 60 * 8 * 4.3 мм / 2.4 * 0.3 * 0.2 во Пакет Листа : 1 * USB Модулот на Камерата.

R

Слични производи