.

.

РМ-YD065 Далечински Управувач Замена - Компатибилен со Sony KDL32EX340 ТВ

РМ-YD065 Далечински Управувач Замена - Компатибилен со Sony KDL32EX340 ТВ

DEN 95.76
Количината на стоката

Up Start Компоненти Замена на РМ-YD065 Далечински Управувач за Sony KDL32 EX340. Дизајниран за лесна замена и работата.Брза замена, Нема програмирање е потребно, Само инсталирајте батерии и употреба.Направени од премиум квалитет на материјали за долгорочната трајност.Батерии не се вклучени.Потребно : 2 АА.Up Start Компоненти Замена на РМ-YD065 Далечински Управувач за Sony KDL32 EX340 Please answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.

R

Слични производи