.

.

Antline 3157 3156 3057 4157 3056 LED Светилки Килибар Жолта, 12-24V Супер Светло 1000 Lumens Замена за Возврат Сигнал Blinker Светлата Страна Маркер Светла (Пакување од 4)

Antline 3157 3156 3057 4157 3056 LED Светилки Килибар Жолта, 12-24V Супер Светло 1000 Lumens Замена за Возврат

DEN 407.76
Количината на стоката

【НАШАТА ГАРАНЦИЈА】ве Молиме да се купи со доверба, ние нудиме "ЕДНА ГОДИНА" гаранција на точка(а) оштетени за време на испорака или имаат потврдено производителот дефект. (Сет од 4 светилки)33-парчиња екстремно светла 2835 LED чипови по сијалица.Уникатен 360 степени осветлување дизајн за подобрување на осветленоста.Не-поларитетот дизајн за лесна за plug and play инсталација.Лумен : 1000 LM/сијалица; Широк Оперативен Напон : 12 V-24 V DC; Тековните : 310 MA; Wattage : 3.7 W/Сијалица; Должина : 1.63", со Дијаметар : 0.83".Крстот Референца : 3047, 3056, 3057, 3057 A, 3155, 3156, 3156 K, 3157, 3157 A, 3157 K, 3157 NA, 3356, 3357, 3357 A, 3454 NA, 3456, 3457, 3457 A, 3457 K, 3457 NA, 3757 A, 4057, 4114, 4156, 4157, 4157 K, 4157 NA, 5702 A, 5702 AK.Примена : Опашка светла, сопирачките, светлата, паркинг светлата страна маркер светла, пак сигнал светла(Забелешка : ве Молиме оптоварување отпорник или флеш реле за да се спречи хипер флеш, ако би го замени тоа како се претвори јачина на светлина ).Antline е Гаранција : Ние се "на клиентите задоволство првиот" како што е нашиот принцип и нудат "ЕДНА ГОДИНА" гаранција на точка(а) оштетени за време на испорака или имаат потврдено производителот дефект.Карактеристики - LED Type : 33-парчиња 2835 чипсет - Лумен : 1000 LM/сијалица - Широк Оперативен Напон : 12 V-24 V DC Струја : 310 MA - Wattage : 3.7 W/Сијалица, Должина и Дијаметар : 1.63" x 0.83" - животниот век : 30.000 часа Апликација : Опашка светла, сопирачките, светлата, паркинг светлата страна маркер светла, пак сигнал светла.Крстот Референца : 3047, 3056, 3057, 3057 A, 3155, 3156, 3156 K, 3157, 3157 A, 3157 K, 3157 NA, 3356, 3357, 3357 A, 3454 NA, 3456, 3457, 3457 A, 3457 K, 3457 NA, 3757 A, 4057, 4114, 4156, 4157, 4157 K, 4157 NA, 5702 A, 5702 AK.Safe & Екстремно Светла Дизајн : Не-поларитетот дизајн за лесна за plug and play инсталација, Уникатен 360 степени осветлување дизајн за подобрување на осветленоста.НАПОМЕНА : ве Молиме да се вчита отпорник или флеш реле за да се спречи хипер флеш, ако би го замени тоа како се претвори јачина на светлина.

R

Слични производи